Seriale

Wyciekł czas trwania pierwszego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian”

Do premiery drugiego sezonu The Mandalorian został już mniej niż tydzień, więc nic dziwnego, że poznajemy coraz więcej informacji, a na dodatek zaczynają się pojawiać pierwsze wycieki. Najnowszy zdradza czas trwania pierwszego odcinka.

Jak donosi użytkownik Reddita o nicku HouoinKyouma007, pierwszy odcinek będzie liczył aż 52 minuty. Będzie to zarazem najdłuższy odcinek z dotychczasowych, których czas trwania wahał się między 30 a 46 minutami. Możemy spekulować, czy to długość wyjątkowa dla otwarcia nowego sezonu, czy dłuższe odcinki będą standardem w nowym sezonie. Co więcej, nowy odcinek określono mianem Chapter 9 – The Search, więc potwierdzają się wcześniejsze doniesienia o tym, że twórcy zdecydowali się utrzymać numerację odcinków z poprzedniego sezonu.

Najnowszy odcinek przygód Dina Djarina i Dziecka zadebiutuje na platformie Disney+ w najbliższy piątek, 30 października. Wzorem ubiegłego roku będziecie mogli spodziewać się naszych wrażeń z każdego epizodu.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.