GrySeriale

Figurka „Baby Yody” w „Star Wars: Squadrons” i wiele więcej z okazji premiery „The Mandalorian”!

Zaledwie kilka dni dzieli nas od premiery pierwszego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, w związku z czym wystartowała akcja pod nazwą Mando Mondays, mająca stanowić element promocji serialu. W trakcie trwania akcji oficjalna strona Star Wars ujawniać będzie nowe produkty oraz oferty powiązane z serią aktorską – i właśnie dziś otrzymaliśmy pierwszą porcję zapowiedzi, pośród których znalazło się sporo zawartości związanej z grami wideo z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Star Wars: Squadrons

Jak dowiadujemy się z wpisu na StarWars.com, gracze posiadający swoją kopię Star Wars: Squadrons od 28 października będą mogli zdobyć szereg wirtualnych ozdób kokpitu nawiązujących do przygód Mandalorianina, w tym figurkę „Baby Yody”, hologramy i zawieszki. Co więcej, sama gra zostanie na krótki czas przeceniona o 25% na wszystkich platformach.

Star Wars: Galaxy of Heroes

Znani z 1. sezonu serialu Kuill i IG-11 dołączą do całej gamy postaci dostępnych w grze mobilnej Star Wars: Galaxy of Heroes. Zapowiedziano też więcej zawartości nawiązującej do The Mandalorian wraz z premierą kolejnych odcinków na Disney+.

Star Wars: The Old Republic

Jeśli z kolei wciąż gracie w MMORPG-a Star Wars: The Old Republic, być może zainteresuje Was, że do tej gry również zmierza garść elementów kosmetycznych nawiązujących do przygód Dina Djarina. Pośród nich znajdzie się zestaw pancerza oraz bronie dla postaci.

W osobnym wpisie zapowiedziano też całą gamę bardziej namacalnych gadżetów, w tym figurek z Vintage Collection czy Funko. Jeśli interesują Was szczegóły, zajrzyjcie tutaj.

2. sezon The Mandalorian wystartuje już w najbliższy piątek, 30 października. Odcinki będą pojawiać się ekskluzywnie na platformie Disney+ w tygodniowych odstępach.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.