Gry

Prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

Saga Skywalkerów zakończyła już swoją wieloletnią obecność na ekranach kin – w ubiegłym roku debiutował jej ostatni epizod, The Rise of Skywalker. Nie oznacza to jednak oczywiście, iż trzech trylogii nie można przeżywać ponownie, powtarzając same filmy lub w mniej oczywistej formie, jak przebrnięcie przez historię LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

O planach na wydanie nowej gry LEGO Star Wars wiemy już od bardzo dawna. Jakiś czas temu przesunięta została jednak jej premiera i od tego czasu nie wiedzieliśmy, kiedy można spodziewać się debiutu, poza informacją, iż ma to być wiosna przyszłego roku. Teraz wygląda na to, że w końcu poznaliśmy nowy termin premiery. Na Amazonie (i podobno kilku innych serwisach) pojawiła się bowiem informacja o tym, że produkt dostępny będzie od 31 maja 2021 roku.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga stanowić będzie adaptację wszystkich dziewięciu epizodów Gwiezdnych wojen. Gra nie uwzględnia spin-offów oraz seriali – zarówno animowanych, jak i aktorskich – choć niewykluczone, że pojawią się w niej mniej lub bardziej wyraźne nawiązania do tych projektów. W najnowszą odsłonę LEGO Star Wars zagrać będzie można na komputerach PC oraz Mac, jak również konsolach Xbox OneXbox Series XPlayStation 4PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.