Książki i komiksy

Komiks „Star Wars: The High Republic” od Marvela będzie miniserią

Głównym elementem pierwszej fazy wydawniczej ery The High Republic, obok książek, będą komiksy od wydawnictw Marvel oraz IDW. Do tej pory nie znaliśmy żadnych szczegółów dotyczących długości obu serii, poza tym, że mają to być ongoingi. Najwyraźniej plany Marvela uległy zmianie.

Jak się okazuje, zaktualizowany tytuł pierwszego zeszytu sugeruje, że nadchodzący komiks będzie 6-zeszytową miniserią, a nie długoterminową serią. Biorąc jednak pod uwagę, że już w czerwcu wejdziemy w drugą fazę projektu, rysuje przed nami dość oczywiste wyjaśnienie takiej decyzji. W wakacje, równolegle z nowymi powieściami, na rynku pojawi się kolejna miniseria, kontynuująca historię opowiedzianą we wcześniejszym komiksie, zapewne z innym podtytułem. Być może z uwagi na specyfikę projektu, a po części także z uwagi na obecną pandemię odbijającą się na rynku komiksowym, wygodniejsze jest publikowanie dotychczasowych story-arców w formie osobnych miniserii niż w ramach większego ongoinga.

Pierwszy zeszyt komiksu The High Republic od wydawnictwa Marvel pojawi się 6 stycznia. Dzień wcześniej premierę będą miały książki Light of the Jedi Charlesa Soule’a oraz A Test of Courage Justiny Ireland, które zapoczątkują nową erę w świecie Gwiezdnych wojen.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.