Seriale

Pedro Pascal twierdzi, że pierwszy odcinek 2. sezonu „The Mandalorian” będzie imponujący

Zaledwie dwa pełne dni dzielą nas od premiery 2. sezonu The Mandalorian, a kampania promocyjna serii live action trwa w najlepsze. Teraz włączył się do niej aktor odgrywający głównego protagonistę tytułu, Pedro Pascal, który wystąpił w ramach programu Good Morning America i opowiedział krótko o swoich odczuciach względem kontynuacji przygód Dina Djarina i „Baby Yody”.

W trakcie konwersacji Pedro wypowiedział się na temat pierwszego odcinka nowego sezonu:

„Muszę powiedzieć, że po lekturze scenariusza pierwszego epizodu 2. sezonu byłem pozytywnie zaskoczony, jak imponujące jest to, co zostało tam zawarte. Mając za wzór osiągnięcia z 1. sezonu, wiedziałem, że także i tym razem ekipa będzie w stanie osiągnąć wszystko to, co zostało tam zawarte. (…)”

Aktor chwalił sobie także współpracę w drugą gwiazdą serialu, czyli „Baby Yodą”:

„To dziecko jest piękne, a szczegóły na nim są wręcz niesamowite. Mówię o tych uroczych włosach na końcach uszu. Zdziwiłbyś się, jakim jest niesamowitym partnerem scenicznym. Industrial Light and Magic, zespół od efektów, który pracuje ze mną nad marionetką, jest w stanie dokonywać niewiarygodnych rzeczy. W pewnym momencie… nie jestem pewien, czy to będzie w końcowej wersji, ale na początku sceny zaimprowizowałem zdanie w dialogu. Powiedziałem: „Nie zbliżaj się zbytnio do ognia”, a Baby Yoda odwrócił głowę i zareagował na mnie, i tak, odsunął się od ognia, a tego nie było nawet w scenariuszu. Improwizuję z Baby Yodą!”

Już niebawem będziemy mogli na własne oczy przekonać się, czy pierwszy epizod 2. sezonu Mandalorianina faktycznie jest tak zachwycający, jak twierdzi Pedro Pascal. Premiera już w najbliższy piątek na platformie streamingowej Disney+.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.