Seriale

Giancarlo Esposito zdradza, czego możemy się spodziewać po 2. sezonie „The Mandalorian”

Jesteśmy na ostatniej prostej przed premierą 2. sezonu The Mandalorian. Fani zacierają ręce, oczekując nowych przygód i wyjaśnienia niektórych tajemnic zasygnalizowanych przez 1. sezon. Według Giancarlo Esposito, odtwórcy roli Moffa Gideona, możemy się spodziewać czegoś więcej.

W wywiadzie udzielonym Good Morning America aktor krótko opisał swoją postać:

„Moff Gideon jest strażnikiem galaktyki. Należy do pozostałości po Imperium i nadal szuka swojej zdobyczy, którą ma nadzieję znaleźć.”

Określenie „strażnika” jest bardzo interesujące i może nasuwać na myśl pytania, jak wielką władzę ma Moff Gideon nad resztkami Imperium, które pozostały w znanej części galaktyki i jak daleko sięga jurysdykcja Nowej Republiki.

Giancarlo Esposito wypowiedział się także na temat „Baby Yody”. Podobnie jak reszta obsady, jest zachwycony kukiełką, która urzekła go swoim wyglądem. Jego zdaniem ludzie zakochali się w Dziecku z uwagi na jego szczerość – zupełnie jak prawdziwe dziecko, malec jest pełen radości i specyficznej mądrości, a przy tym wszystkiemu bacznie się przygląda i przysłuchuje. Aktor zdradził również, że ta postać pozwoli nam odbyć duchową podróż i odkryć, kim naprawdę jesteśmy wewnątrz siebie.

Pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian pojawi się na platformie Disney+ w najbliższy piątek o godzinie 9:00.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.