Fanmade

Jak wyglądałby „The Mandalorian” w wersji anime? Zobaczcie świetną fanowską animację

Co jakiś czas dzielimy się z Wami najciekawszymi fanowskimi dziełami ze świata Gwiezdnych wojen. Wśród takich produkcji pewną tradycją stało się stylizowanie kolejnych pojawiających się tytułów na modłę japońskiej animacji. Nie inaczej stało się z serialem The Mandalorian.

Użytkownik Malec opublikował na swoim kanale w serwisie YouTube wykonaną w duchu anime, a konkretnie produkcji Cowboy Bebop, czołówkę serialu.

Materiał wideo możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek 2. sezonu serialu o przygodach Din Djarina i Dziecka pojawi się na platformie Disney+ już w najbliższy piątek.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.