Książki i komiksy

Pojawił się fragment opowiadania o Bobie Fetcie z „From a Certain Point of View: The Empire Strikes Back”

W tym toku obchodzimy 40-lecie premiery Imperium kontratakuje – epizodu przez wielu uważanego za najlepszy z całej gwiezdnej sagi. W związku z obchodami rocznicy na rynku pojawi się m.in. antologia czterdziestu opowiadań pod tytułem From a Certain Point of View: The Empire Strikes Back, która wzorem poprzedniej, poświęconej Nowej nadziei, opowie o wydarzeniach znanych z Epizodu V oczami dalszoplanowych bohaterów, których zazwyczaj mogliśmy oglądać na ekranie znacznie mniej niż głównych bohaterów.

Portal USA Today podzielił się z nami fragmentem jednego z opowiadań zatytułowanego Wait for It. Jego autorką jest Zoraida Córdova (A Crash of Fate), a sama treść koncentruje się na postaci Boby Fetta, który wyrusza na poszukiwania Sokoła Millennium po pamiętnym spotkaniu z Darthem Vaderem na mostku Executora. Opowiadanie w angielskiej wersji językowej dostępne jest do przeczytania i posłuchania w formie audiobooka tutaj.

Premiera FaCPoV: The Empire Strikes Back wyznaczona jest na 10 listopada tego roku. Na tę chwilę nie wiemy nic o polskim wydaniu antologii.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.