Gry

Twórcy „Star Wars: Squadrons” pracują już nad kolejną grą z uniwersum Gwiezdnych wojen

[Aktualizacja 08.11.2020] Jak donosi profil Bespin Bulletin, EA Motive jednak nie pracuje nad nową grą Star Wars. Kilka dni temu sieć obiegły wieści na temat startu produkcji kolejnego tytułu z uniwersum odległej galaktyki, który miałoby opracowywać studio odpowiedzialne za wydane niedawno Star Wars: Squadrons. Doniesienia pojawiły się w obiegu za sprawą ogłoszenia o pracę, w którym widniała informacja o starcie projektu związanego z Gwiezdnymi wojnami. Wzmianka została jednak zaktualizowana, zaś przedstawiciele EA zdementowali doniesienia, wyjaśniając, że cała sytuacja jest wynikiem „ludzkiego błędu”, a Motive pracuje obecnie wyłącznie nad zupełnie nową franczyzą.

https://www.instagram.com/p/CHSaEZqgCVS/

Star Wars: Squadrons bez wątpienia jest grą wyjątkową, przynajmniej jak na standardy produkcji wydawanych przez korporacje pokroju EA. Tytuł stworzony został od początku do końca jako pełne doświadczenie, nie zawarto w nim mikrotransakcji, a sami twórcy z EA Motive twierdzą, że nie planują żadnych większych dodatków – innymi słowy, dostaliśmy kompletny produkt, który powstał według staroszkolnych prawideł. Co jednak można zrobić z całym tym czasem i zasobami, jakich nie trzeba przeznaczać na wspieranie gotowej gry wideo? Wygląda na to, że deweloperzy nie próżnują.

Jak donosi Metro Entertainment, w studio odpowiedzialnym za Squadrons rozpoczął się już proces tworzenia kolejnej gry z uniwersum Gwiezdnych wojen. Dowiadujemy się tego dzięki ofercie pracy zamieszczonej przez firmę.

Widnieje w niej taka informacja:

„Zespół niezwłocznie rozpoczyna pracę nad nową grą akcji osadzoną w świecie Star Wars i jednocześnie będzie tworzyć oryginalne IP.”

Niestety nie wiadomo wiele więcej oprócz tego, że ma to być tytuł akcji. Biorąc jednak pod uwagę spory sukces gwiezdnowojennego symulatora walk kosmicznych, byłoby błędem, gdyby Motive nie skorzystał ze zdobytego doświadczenia i nie zajął się produkcją sequela.

Czas pokaże, czego możemy się spodziewać.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w wydane niedawno Star Wars: Squadrons, być może zainteresują Was nasze recenzje kampanii fabularnej oraz trybu multiplayer.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.