FilmySeriale

Ujawniono oś czasu dzielącą produkcje Star Wars na nowe okresy

Lucasfilm od dłuższego czasu szykuje się do zaprezentowania nam zupełnie nowej ery w uniwersum Gwiezdnych wojenThe High Republic. Okazało się to dobrą okazją, by po raz kolejny uporządkować okresy przedstawione w ramach dotychczasowych projektów.

Jak przekazał jeden z fanów na Reddicie, powstała nowa oś czasu, którą ujawniono podczas zapowiedzi komiksowych serii związanych z The High Republic. Według rozpiski wydarzenia ukazywane w gwiezdnowojennych produkcjach dzielić będą się na sześć er: The High Republic, Fall of the Jedi (Epizody IIII i Wojny klonów), Reign of The Empire (Solo i The Bad Batch), Age of Rebellion (Epizody IVVI, Łotr 1 i Rebelianci), The New Republic (The Mandalorian) oraz Rise of the First Order (Epizody VIIIX i Ruch Oporu). Nastąpiło zatem kilka zmian względem osi, którą zobaczyć mogliśmy w zeszłym roku na D23.

Warto zwrócić uwagę, że skoro animowany serial The Bad Batch znalazł się na powyższej grafice, debiutu można zapewne spodziewać się w ciągu najbliższych miesięcy.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.