Fanmade

„Ahsoka Tano – Faith” – fanowskie wideo składa wzruszający hołd bohaterce „Wojen klonów” i „Rebeliantów”

Historia Ahsoki Tano to klasyczny i jednocześnie niezwykle inspirujący przykład drogi rozwoju „od zera do bohatera”. Postać, która zaczynała jako niezbyt lubiana przez większość fanów padawanka Anakina Skywalkera w animowanej pełnometrażówce pod tytułem Wojny klonów, ostatecznie stała się jedną z najbardziej docenianych oraz uwielbianych bohaterek całej sagi Star Wars, przyćmiewanej popularnością jedynie przez protagonistów kinowych produkcji. Zdaniem wielu młoda Togrutanka jest wzorem prawdziwego rycerza Jedi, choć po odejściu z Zakonu wyraźnie odcinka się od powiązań z nim. Jeden z fanów postanowił oddać hołd Ahsoce w formie emocjonalnego materiału wideo.

Kanał Darth Porg, który w fandomie powinien być znany z wielu udanych produkcji poświęconych różnym postaciom z odległej galaktyki, parę dni temu opublikował film zatytułowany Ahsoka Tano – Faith. Stanowi on świetne i chwytające za serce podsumowanie dotychczasowych przygód bohaterki.

Po tej sentymentalnej podróży w przeszłość pozostaje jedynie mieć nadzieję, że ewentualna obecność Ahsoki w 2. sezonie The Mandalorian będzie stanowiła kolejny interesujący rozdział jej historii.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.