Seriale

„The Mandalorian” – udostępniono grafiki koncepcyjne z odcinka „The Marshal”

Za nami pierwszy odcinek 2. sezonu The Mandalorian i śmiało można powiedzieć, że przytłaczająca większość widzów chwali twórców za to widowiskowe otwarcie dalszych przygód Dina i Dziecka. Podobnie jak to wyglądało w 1. sezonie serialu, jednym z charakterystycznych elementów każdego epizodu są niezwykle klimatyczne grafiki koncepcyjne, które pojawiają się podczas napisów końcowych. Wszystkie, jakie ujawniono w ramach odcinka The Marshal, udostępnione zostały przez oficjalną stronę StarWars.com.

Możecie je zobaczyć poniżej:

Kolejny epizod 2. sezonu Mandalorianina zadebiutuje już w najbliższy piątek, 6 listopada, na platformie streamingowej Disney+. Jeśli interesują Was ciekawe Easter eggi z pierwszego odcinka, zajrzyjcie do naszego poprzedniego artykułu.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.