Seriale

Carl Weathers opowiada o roli Greefa Kargi w 2. sezonie “The Mandalorian” i pracy reżysera

W miniony piątek na nasze ekrany po niemal roku oczekiwania powrócił pierwszy serial aktorski Star Wars. Odcinek otwierający nowy sezon nie ukazał nam ponownie żadnej z ważniejszych drugoplanowych postaci, które poznaliśmy już na przestrzeni pierwszych ośmiu epizodów The Mandalorian, jednak wiemy, że prędzej czy później je zobaczymy.

Jednym z takich bohaterów jest odgrywany przez Carla Weathersa (Rocky, Predator) Greef Karga. Wcielający się w niego aktor miał okazję w niedawnym wywiadzie udzielonym Breakfast Television Toronto opowiedzieć krótko, czego możemy spodziewać się w związku z powrotem jego postaci.

“Wraca i dobrze bawi się robiąc to, co robi – będąc dwulicowym. Wiem, komu jest wierny, samemu sobie. Osobiście podoba mi się fakt, że nie zdradza zbyt wiele na swój temat, ponieważ wydaje mi się, że w pewnym sensie im mniej się wie, tym bardziej jest się zainteresowanym, a Greef jest skryty. Wydaje mi się, że w odcinku, który reżyserowałem wskazujemy, że za jego pragnieniami i celami mogą stać jakieś ukryte motywy i myślę, że to więcej niż trzeba wiedzieć.”

Ponadto, nawiązując do faktu, iż rzeczywiście w nowym sezonie stanął nie tylko przed, ale i za kamerą w czasie realizacji serialu, Weathers odniósł się do doświadczenia, jakim było objęcie stanowiska reżysera jednego z odcinków.

“Reżyserowanie The Mandalorian jest trochę inne ze względu na nasze wirtualne plany zdjęciowe, tak że widzi się świat, który się przemierza, wszystko jest na miejscu i wygląda wspaniale.”

Jak na razie za nami jeden odcinek 2. sezonu The Mandalorian – odpowiadał za niego Jon Favreau. Kolejne debiutować będą w każdy piątek. Nie wiemy, który z nich wyreżyserował Carl Weathers, jednak można zakładać, że nie będą to odcinki piąty ani siódmy, gdyż reżyserami tych najprawdopodobniej (spekulacja oparta o ich wkład w scenariusze tych odcinków) byli odpowiednio Dave Filoni i Rick Famuyiwa.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.