Seriale

Pojawił się opis kolejnego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian”

Wczoraj do sieci trafił opis kolejnego odcinka The Mandalorian, zdradzający interesujący kierunek fabuły Rozdziału 10, z którego wynika, że opuścimy Tatooine.

Mandalorianin musi zabrać w ryzykowną podróż promem pasażera z cennym ładunkiem.

Możliwości są dwie – albo udamy się na wodną planetę, co sugeruje użyte w oryginalnym opisie odcinka angielskie słowo „ferry”, oznaczające prom, albo też udamy się na zimową planetę. Niektóre spoty telewizyjne zdradziły, że właśnie tam Din Djarin będzie przebywał z jaszczurowatym obcym i bronił pojemnika z tajemniczymi jajami.

To dość ciekawy kierunek z uwagi na ostatnią scenę poprzedniego odcinka – czyżby wątek Boby Fetta miał być kontynuowany dopiero później? A może twórcy chcieli jedynie zasygnalizować, że słynny łowca nagród nadal żyje? Odpowiedzi na te pytania zapewne poznamy wraz z kolejnymi odcinkami serialu.

Drugi epizod 2. sezonu The Mandalorian pojawi się na platformie Disney+ w najbliższy piątek, 6 listopada.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Kurcze… tego się obawiałem? Temat Boby zepchnięty na później? Czy o zgrozo już nie w tym sezonie? Ech.. Jeśli ten sezon przystanie do pierwszego tzw… schematem „liźnij na później” to się zawiodę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.