Fanmade

„Darth Sidious – Cleansing Fire” – historia Palpatine’a opowiedziana w fanowskim wideo

Droga do władzy bywa niezwykle trudna i wyboista, a kiedy dążysz do władzy absolutnej nad całą galaktyką, musisz być człowiekiem bezwzględnym i jednocześnie błyskotliwym. Niezależnie od tego, czy traktujecie go z odrazą, obojętnością czy też uwielbieniem, Imperator Palpatine bez wątpienia posiadał wszystkie cechy potrzebne skutecznemu przywódcy i potrafił z nich skorzystać z mistrzowską precyzją, czego dowodem są jego wieloletnie machinacje przedstawione na przestrzeni całej sagi Skywalkerów oraz książek z uniwersum Star Wars. W sieci pojawiło się fanowskie wideo, które podkreśla okrutny geniusz Dartha Sidiousa.

Materiał jest dziełem youtube’owego kanału DuduFilm, a wyróżnia go nie tylko świetny montaż i muzyka, ale też perfekcyjnie wplecione fragmenty audiobooka na podstawie książki Darth Plagueis autorstwa Jamesa Luceno.

Nie będziemy Was jednak na siłę przekonywać, że dzieło jest wartościowe, ponieważ możecie przekonać się o tym sami, zapoznając się z nim poniżej:

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.