Gwiezdne Wojny - Historie

Reżyser „Solo” wspomina odbiór filmu i roli Aldena Ehrenreicha przez Harrisona Forda

Od premiery drugiego – i jak dotąd, co zresztą chyba za szybko się nie zmieni, ostatniego – filmowego spin-offu sagi Star Wars minęły już ponad dwa lata. Opowieść o młodym Hanie Solo nie zdołała zainteresować publiki, musząc konkurować o widzów z Avengers: Infinity War i Deadpoolem 2, jednak i bez tych okoliczności z pewnością wiele osób po prostu uznało film za zbędny. Co ciekawe (biorąc pod uwagę wypowiedzi Harrisona Forda choćby o potencjalnym obsadzeniu innego aktora w roli Indiany Jonesa), aktor oryginalnie wcielający się w przemytnika miał inne zdanie na ten temat.

Jego odbiór Solo skomentował niedawno goszcząc w podcaście Lights Camera Barstool Ron Howard, reżyser filmu. Według niego Ford chwalił zarówno sam film, jak i występ Aldena Ehrenreicha.

„Harrisonowi Fordowi podobał się Solo i to bardzo, był bardzo wspierający po obejrzeniu go. Schlebiał i gratulował Aldenowi. Mówił coś publicznie, ale wspaniale było zobaczyć, jak prywatnie kładzie dłoń na ramieniu Aldena i mówi mu »Świetna robota, młody«.”

Jest to o tyle ważne, że obsadzenie Aldena Ehrenreicha do roli młodego Hana Solo przed premierą było bardzo kontrowersyjną kwestią wśród fanów Gwiezdnych wojen. Ostatecznie ci, którzy wybrali się do kin, w większości przekonali się do wyboru aktora, a w dystrybucji domowej spin-off zaczął nawet cieszyć się całkiem sporą popularnością i od dłuższego czasu właściwie nie ustają kampanie fanów, by Lucasfilm wyprodukował sequel Solo. Jednak w okolicach premiery wsparcie samego Harrisona Forda musiało mieć ogromne znaczenie dla Ehrenreicha.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.