Saga Star Wars

Najważniejsi bohaterowie Sagi razem na ekranie w zwiastunie „LEGO Star Wars Holiday Special”

Kilka miesięcy temu zapowiedziano, iż w tym roku dane nam będzie zapoznać się z nowym podejściem do tematu świątecznego filmu osadzonego w świecie Star Wars. Pierwszy gwiezdnowojenny projekt zawierający Holiday Special w swoim tytule zapewne jest doskonale znany większości fanów – jeśli nie z własnego doświadczenia, być może z opowieści i faktu, że George Lucas nie chce być z nim w żadnym stopniu kojarzony. Nadchodząca produkcja – tym razem klockowa – mierzyć będzie się zatem z dziełem poniekąd legendarnym.

Czy LEGO Star Wars Holiday Special ma jakiekolwiek szanse w tym starciu? Jak na razie nie możemy przekonać się o tym w pełni, jednak właśnie opublikowany zwiastun tytułu zmierzającego na Disney+ zapewnia wystarczająco dużo materiału, by możliwe było już snucie pewnych spekulacji w tej kwestii. Trailer oferuje nam bardzo dobry wgląd w przybliżoną fabułę filmu oraz ujawnia, kogo na pewno możemy się w nim spodziewać. Obejrzeć możecie go poniżej.

Oficjalny profil Star Wars udostępnił jednocześnie plakat produkcji animowanej.

LEGO Star Wars Holiday Special trafi na Disney+ już 17 listopada, a więc za niecałe dwa tygodnie.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.