Saga Star Wars

Najważniejsi bohaterowie Sagi razem na ekranie w zwiastunie “LEGO Star Wars Holiday Special”

Kilka miesięcy temu zapowiedziano, iż w tym roku dane nam będzie zapoznać się z nowym podejściem do tematu świątecznego filmu osadzonego w świecie Star Wars. Pierwszy gwiezdnowojenny projekt zawierający Holiday Special w swoim tytule zapewne jest doskonale znany większości fanów – jeśli nie z własnego doświadczenia, być może z opowieści i faktu, że George Lucas nie chce być z nim w żadnym stopniu kojarzony. Nadchodząca produkcja – tym razem klockowa – mierzyć będzie się zatem z dziełem poniekąd legendarnym.

Czy LEGO Star Wars Holiday Special ma jakiekolwiek szanse w tym starciu? Jak na razie nie możemy przekonać się o tym w pełni, jednak właśnie opublikowany zwiastun tytułu zmierzającego na Disney+ zapewnia wystarczająco dużo materiału, by możliwe było już snucie pewnych spekulacji w tej kwestii. Trailer oferuje nam bardzo dobry wgląd w przybliżoną fabułę filmu oraz ujawnia, kogo na pewno możemy się w nim spodziewać. Obejrzeć możecie go poniżej.

Oficjalny profil Star Wars udostępnił jednocześnie plakat produkcji animowanej.

https://www.facebook.com/StarWars/photos/a.184244804960462/3712318855486355/

LEGO Star Wars Holiday Special trafi na Disney+ już 17 listopada, a więc za niecałe dwa tygodnie.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.