Seriale

Szturmowiec z „Łotra 1” pojawi się w „The Mandalorian”?

The Mandalorian powoli coraz bardziej zyskuje w oczach fanów z uwagi na łączenie elementów z wielu różnych dzieł osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen. Prawdopodobnie w 2. sezonie doczekamy się kolejnego, po Szturmowcach Śmierci, nawiązania do spin-offu Łotr 1.

Po raz kolejny mowa jest o jednostce – tym razem tak zwanych Tank Trooperach (Szturmowcy Czołgiści). W Rogue One mogliśmy oglądać ich przy okazji potyczki w mieście na planecie Jedha. Charakterystyczny hełm szturmowców należących do tej jednostki pojawił się wśród kart Topps, które promują obecnie emitowany sezon serialu.

Być może rola wspomnianej jednostki będzie analogiczna do Szturmowców Śmierci z poprzedniego sezonu i będą oni stanowić przyboczny oddział moffa Gideona. Albo też, biorąc pod uwagę inny kolor pancerza, ich rola będzie zupełnie inna. Tak czy inaczej, przekonamy się o tym w kolejnych epizodach.

Trzeci odcinek 2. sezonu The Mandalorian zadebiutuje już 13 listopada na Disney+.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.