Seriale

[Plotka] Nowa aktorka dołączy do obsady „The Mandalorian”

Podczas gdy na ekrany naszych telewizorów powrócił pierwszy serial aktorski Star Wars, Lucasfilm musi zajmować się przygotowaniami do realizacji jego kolejnych sezonów. Wygląda na to, że The Mandalorian rozwija się bardzo dynamicznie: w planach są jeszcze przynajmniej dwa sezony serialu, a nieoficjalnie coraz więcej słyszy się w ostatnim czasie o potencjalnych spin-offach, choćby o Bobie Fetcie czy Carze Dune i Bo-Katan Kryze. W tak szybko rozwijającej się części świata Gwiezdnych wojen oczywiście nie powinno zabraknąć nowych postaci – dlatego też nie powinny dziwić ewentualne ogłoszenia obsadowe.

Jak przekazuje Deadline, krążą pogłoski, iż do franczyzy, jaką najwyraźniej staje się The Mandalorian, dołączyła kolejna aktorka, Sophie Thatcher. Co ciekawe, nie można mieć pewności, czy chodzi dokładnie o The Mandalorian, czy też inny tytuł, który ma być powiązany z głównym serialem, a być może o obie możliwości jednocześnie. Ciekawym zbiegiem okoliczności jest fakt, iż Sophie Thatcher miała już okazję dzielić ekran z Pedro Pascalem – odtwórcą roli Dina Djarina – w filmie science fiction Prospect. Można by spekulować na tej podstawie, że znów spotkają się przed kamerami i Thatcher pojawi się w The Mandalorian, jednak oczywiście byłoby to zdecydowanie zbyt duże założenie, przynajmniej na ten moment. Nie wiemy, w kogo mogłaby wcielić się aktorka, jak duża i jak ważna miałaby być jej rola w serialu – jej udział zresztą pozostaje jak na razie zaledwie plotką do czasu pewniejszej informacji.

Właśnie trwa emisja 2. sezonu The Mandalorian: za nami już dwa z ośmiu odcinków (The Marshal oraz The Passenger). Lucasfilm natomiast przymierza się do realizacji 3. sezonu, którego produkcja podobno może rozpoczynać się już niebawem, jednak ze względu na niejasne informacje wymieszane z doniesieniami o potencjalnym spin-offie, bardziej odległy termin rozpoczęcia zdjęć również wchodzi w rachubę.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.