Seriale

Opublikowano opis fabuły trzeciego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian”

Za nami już pierwsze dwa odcinki nowego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars – przed nami zatem jeszcze sześć. Najbliższy epizod, który zadebiutować ma w tym tygodniu, majaczy już na horyzoncie i zbliża się do nas powoli, ale nieubłaganie. Nie możemy jeszcze co prawda po niego sięgnąć, ale widoczny jest już wyraźny zarys. Z pewnością toporna to metafora, jednak rzeczywiście właśnie o zarysie fabuły nadchodzącego odcinka The Mandalorian mowa.

Podobnie bowiem jak w zeszłym tygodniu, do sieci trafił krótki opis z grubsza przybliżający szczegóły fabularne kolejnego rozdziału serialu. Jak podaje IMDb, trzeci odcinek 2. sezonu zaprezentuje następującą historię:

„Mandalorianin mierzy się z otwartym morzem i spotyka nieoczekiwanych sojuszników.”

Wygląda zatem na to, że po wizycie bohaterów na zimowej planecie w Rozdziale 10, Dina Djarina i Dziecko zobaczymy tym razem w otoczeniu wody w stanie ciekłym. Najpewniej właśnie z nadchodzącego epizodu pochodzą poniższe fragmenty zapowiedzi 2. sezonu The Mandalorian.

Rozdział 11 trafi na Disney+ już w piątek. Kolejne odcinki, tak jak dotychczas, udostępniane będą w tygodniowych odstępach aż do 18 grudnia.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.