Seriale

Grafiki z kart Topps zdradzają wygląd moffa Gideona i nowego szturmowca w 2. sezonie „The Mandalorian”

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy Was o prawdopodobnym pojawieniu się Tank Troopera w The Mandalorian, którego to obecność wyciekła za pośrednictwem kart Topps. Najnowsze przecieki zdradzają inny wygląd żołnierza oraz wygląd moffa Gideona.

Wygląda na to, że nowa postać będzie posiadała jedynie hełm Tank Troopera, zaś jej napierśnik pochodzi od Mudtrooperów z Mimban, pojawiających się m.in. w spin-offie o Hanie Solo. Trudno ocenić, czy będzie to zupełnie nowa imperialna jednostka, czy też nowa postać. Niektórzy fani spekulują, że będzie to beskarowa zbroja przeznaczona dla… moffa Gideona. A propos imperialnego złoczyńcy, dotychczas mogliśmy go oglądać jedynie na jednym oficjalnym zdjęciu i wycieku z wyglądami postaci. Teraz możemy go podziwiać wraz z Darksaberem na jednej z grafik z kart.

Na tę chwilę nie wiemy, kiedy nowy szturmowiec oraz moff Gideon pojawią się w 2. sezonie. Wiemy za to, że najbliższy odcinek ukaże się na platformie Disney+ w piątek, 13 listopada. Jego opis możecie przeczytać tutaj.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.