Seriale

„The Mandalorian” – udostępniono grafiki koncepcyjne z odcinka „The Passenger”

Twórcy kontynuują tradycję Mandalorianina i równolegle z udostępnianiem nowych odcinków 2. sezonu w sieci pojawiają się niezwykle klimatyczne grafiki koncepcyjne każdego z nich. Tym razem oficjalna strona StarWars.com ujawniła serię konceptów z epizodu The Passenger, który zadebiutował w ostatni piątek, 6 listopada.

Wszystkie rysunki możecie obejrzeć poniżej.

Kolejny epizod 2. sezonu The Mandalorian ukaże się już w najbliższy piątek, 13 listopada, na platformie streamingowej Disney+. Jeśli interesują Was ciekawe Easter eggi z drugiego odcinka, zajrzyjcie do naszego poprzedniego artykułu.

Podoba Ci się nasza praca? Rozważ wsparcie naszej twórczości przez Patronite. Zapewnisz nam w ten sposób niezależność i możliwość rozwoju. Dzięki wpłatom od czytelników możemy codziennie dostarczać rzetelne wieści ze świata Gwiezdnych wojen!

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.