Książki i komiksy

Niewykorzystany obcy z Epizodu IX powraca w nowym komiksie o Vaderze

Wydawana właśnie komiksowa seria Star Wars skupiająca się na prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym (anty)bohaterze Sagi może zwrócić uwagę nawet osób niezainteresowanych szczególnie dalszą eksploracją okresu znanego z Oryginalnej Trylogii. Akcja Dartha Vadera rozgrywa się bowiem co prawda po wydarzeniach przedstawionych w Epizodzie V, jednak w historii odnaleźć można nawiązania do projektów osadzonych później, a co za tym idzie – również niejedną ciekawą informację na temat ich treści.

Jak bowiem możemy zobaczyć na kadrach udostępnionych przez portal Polygon w ramach zapowiedzi, w najbliższym – siódmym w tym roku – zeszycie serii zobaczyć będzie można dwie postaci kojarzące się z erą Sequeli. W nadchodzącej części komiksowej historii Dartha Vadera pojawią się Ochi – zabójca rodziców Rey, którego przez chwilę obserwować można było w The Rise of Skywalker (wspominaliśmy już o nim w jednym z wcześniejszych newsów) – oraz istota nazywana Eye of the Webbish Bogg, która miała pojawić się w Epizodzie IX, ale ostatecznie znalazła się jedynie na grafikach koncepcyjnych i w książkowej adaptacji filmu.

Poniżej zobaczyć możecie komiksowe kadry z 7. zeszytu Dartha Vadera, na których znajdują się opisane powyżej postaci.

Najnowsze zeszyty z serii Darth Vader nie są obecnie wydawane w polskiej wersji językowej. Kolejny numer oryginalnego wydania debiutować będzie oczywiście w przyszłym miesiącu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.