Seriale

„The Mandalorian” – imperialny okręt znany z „Rebeliantów” pojawi się w 2. sezonie serialu

W ostatnich dniach za sprawą kolekcjonerskich kart Topps poznajemy całkiem sporo nowych szczegółów dotyczących 2. sezonu The Mandalorian. Najpierw była to wskazówka o imperialnym szturmowcu z Łotra 1, później o wyglądzie moffa Gideona, a teraz potwierdzenie, że w którymś z odcinków zobaczymy nawet imperialny lekki krążownik.

Grafika wyciekła do sieci za pośrednictwem Reddita. Możecie ją obejrzeć poniżej.

Warto zaznaczyć, że okręty tego typu (znane również jako krążowniki dowodzenia typu Arquitens) po raz pierwszy w kanonie pojawiły się w ramach serialu Star Wars: Rebelianci, a później mogliśmy oglądać je między innymi w wielu komiksach, zaś ostatnio w grze wideo Star Wars: Squadrons. Jest to ulepszona wersja lekkich krążowników typu Arquitens (potocznie nazywanych krążownikami Jedi), które były szeroko stosowane przez Republikę Galaktyczną w czasie Wojen klonów i wielokrotnie pojawiały się w animacji The Clone Wars czy w Battlefroncie II.

Jak na razie nie wiemy, jaką rolę odegrają owe okręty w fabule The Mandalorian – niemal pewne jest jedynie to, że się pojawią. Na ten moment można spekulować, że najprawdopodobniej będą znajdować się pod dowództwem moffa Gideona.

Trzeci odcinek pierwszego serialu aktorskiego ze świata Gwiezdnych wojen zadebiutuje już w ten piątek, 13 listopada, na platformie Disney+.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Trzeci odcinek już za Mną. Na świeżo? Ciągle Mnie zaskakuje ten sezon. Tym razem idąc po kłosie głównego wątku. Na Morisona poczekamy (o ile to faktycznie Nasz Bobii xD), ale za to w czwartym napewno będzie Fulcrum #2

    A przynajmniej w to wierzę, biorąc pod uwagę, że dialogii bohaterów nam to teasują. Pozdro redakcjo! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.