Seriale

Katee Sackhoff reaguje na swój występ jako Bo-Katan w najnowszym odcinku „The Mandalorian”

Powiedzieć, że fani Star Wars oszaleli z radości, gdy w najnowszym odcinku The Mandalorian pojawiła się Bo-Katan Kryze, to jak nie powiedzieć nic. Bohaterka dwóch najważniejszych seriali animowanych – Wojen klonów i Rebeliantów – w końcu otrzymała swój debiut w produkcji live action i bez dwóch zdań był to debiut udany, który widzowie docenili i przyjęli z otwartymi ramionami. Okazuje się, że pozytywne reakcje na swój występ zauważyła Katee Sackhoff – wcielająca się w Mandaloriankę zarówno w wersji aktorskiej, jak i animowanej – o czym w uroczy sposób poinformowała na Twitterze.

„Jestem zszokowana i przytłoczona całym tym doświadczeniem. Wszystko to zaczęło się dawno temu w odległej galaktyce i jestem tak niezmiernie podekscytowana reakcjami na moją Bo-Katan. Mam nadzieję, że wszyscy pokochacie ją tak samo, jak ja. Tak każe obyczaj. #mandolorian

PS…. Piłam alkohol… Wiem, że źle napisałam #Mandalorian!! Świętowałam….. więc zabijcie mnie…..MOIM Mrocznym mieczem.”

Uderzająca i z miejsca wzbudzająca sympatię jest prostolinijność i szczerość Katee. Zamiast wyuczonych formułek i laurek, jakie zwykle w mediach piszą aktorzy oraz twórcy, otrzymaliśmy szczerą reakcję i wyrazy prawdziwiej radości z roli w Gwiezdnych wojnach. Takich artystów w odległej galaktyce potrzebujemy jak najwięcej. Obyśmy od teraz mogli częściej spotykać Bo-Katan w wersji aktorskiej.

Za nami już trzeci odcinek 2. sezonu The Mandalorian i jeśli interesują Was nasze wrażenia z niego, koniecznie zajrzyjcie do poprzedniego artykułu. Warto też zapoznać się z ciekawostkami, jakie zamieścili w nim twórcy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.