Seriale

George Lucas wymyślił imię jednego z bohaterów 2. sezonu „The Mandalorian”

Choć pierwszy serial aktorski Star Wars, w zgodzie z tytułem zresztą, ukazuje losy tylko jednego bohatera noszącego mandaloriańską zbroję, regularnie mamy szansę obserwować więcej postaci odzianych w charakterystyczne pancerze. Tak było na przykład w ostatnim odcinku, w którym pojawiła się aż trójka „nadprogramowych” Mandalorian. Jedną z postaci była dobrze znana fanom seriali animowanych Bo-Katan Kryze odgrywana przez Katee Sackhoff. Dla pozostałej dwójki bohaterów był to jednak debiut w świecie Gwiezdnych wojen – Koska Reeves i Axe Woves to imiona kompletnie świeże w odległej galaktyce. I, co ciekawe, przynajmniej jedno z nich powstało bezpośrednio za sprawą tej samej osoby, która fikcyjne uniwersum powołała do życia w pierwszej kolejności.

Jak bowiem ujawnił Simon Kassianides, czyli serialowy Axe Woves, imię jego bohatera wyszło z głowy samego George’a Lucasa.

„Według Jona Favreau i Dave’a Filoniego imię postaci zostało wymyślone przez George’a Lucasa pewnego dnia podczas wizyty na planie.”

W poście zamieszczonym na swoim profilu na Instagramie aktor podzielił się też swoją historią z Gwiezdnymi wojnami i emocjonalną reakcją na kostium zaprojektowany na potrzeby jego roli. Ponadto dołączył kilka kadrów z Rozdziału 11, na których znajduje się on sam jako Axe Woves oraz jego nazwisko w napisach końcowych.

https://www.instagram.com/p/CHilYkdF5fL/

Należy spodziewać się, iż Simon Kassianides zagości jeszcze na naszych ekranach w czasie emisji 2. sezonu The Mandalorian. Najpewniej nie nastąpi to jednak w ramach najbliższych odcinków, a jego bohater wróci do akcji u boku Bo-Katan Kryze i Koski Reeves w drugiej połowie serii. Rozdział 12 zadebiutuje na Disney+ już w ten piątek – kolejne odcinki, tak jak miało to miejsce dotąd, udostępniane będą w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.