Seriale

Katee Sackhoff zapowiada ważną rolę Bo-Katan w „The Mandalorian”

W miniony piątek potwierdziły się doniesienia sprzed premiery – w najnowszym odcinku The Mandalorian pojawiła się Bo-Katan Kryze odgrywana przez Katee Sackhoff, która udzielała bohaterce głosu w dwóch serialach animowanych. Dość oczywistym wydaje się założenie, iż nie będzie to ostatni raz, gdy widzimy postać, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę jej cele. Bynajmniej nie oznacza to jednak, iż nie możemy dowiedzieć się więcej o roli, jaką ma odegrać Bo-Katan w opowieści Dina Djarina i jego podopiecznego – o niej w końcu wciąż wiemy… Cóż, zasadniczo nic.

Zdaniem Katee Sackhoff zdecydowanie będzie to rola istotna i, co więcej, najwyraźniej czeka nas w jej ramach coś nieoczekiwanego. Jak bowiem stwierdziła aktorka w wywiadzie udzielonym Entertainment Tonight:

„Jest bardzo ważna dla historii w The Mandalorian i tego, gdzie to zmierza. Jest coś w Bo-Katan, czego wydaje mi się, że się nie spodziewacie. W jej głowie dzieje się jeszcze coś.”

Sackhoff rozwinęła tę kwestię odrobinę szerzej, rozwodząc się nad samym charakterem i motywacjami Bo-Katan.

„Wszystko, co robi, ma jakiś cel i to chyba jest dla niej nowe. Dorosła do roli liderki I myślę, że w końcu wierzy, że nią jest. Ale wiąże się z tym ego, które może lub nie działać przeciwko niej.”

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na dalszy rozwój przywódczyni Mandalorian. Trudno powiedzieć, czy wszystko zobaczymy już w ramach bieżącego sezonu – planowane są wszak już dwa kolejne. Bo-Katan Kryze najprawdopodobniej jednak powróci na nasze ekrany jeszcze w ciągu najbliższych tygodni.

W ten piątek na Disney+ udostępniony zostanie kolejny odcinek The Mandalorian, Rozdział 12 o nieznanym nam jeszcze tytule. Kolejne epizody oczywiście w dalszym ciągu trafiać będą na platformę streamingową w tygodniowych odstępach. Emisja 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars łącznie potrwa do 18 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.