Gry

Zapowiedziano Star Wars DLC do gry Minecraft

Gier ze świata Gwiezdnych wojen – również tych powstałych na licencji innych marek – stworzono naprawdę sporo. Aż dziwne, że do tej pory popularności kosmicznego uniwersum w pełni nie wykorzystali twórcy popularnej gry Minecraft. To jednak właśnie się zmieniło.

W trakcie wczorajszego Mando Mondays, podczas którego ujawniono nową serię produktów związanych z przygodami Dina Djarina, studia Mojang oraz 4J zapowiedziały, że połączyły siły z Lucasfilmem, by stworzyć Minecraft Star Wars DLC. Ogromna paczka to nie tylko skórki wzorowane na postaciach z Oryginalnej Trylogii oraz serialu The Mandalorian, ale także specjalne przedmioty, pojazdy, latające statki, stworzenia czy 12 lokacji znanych z filmów i serialu. Co więcej, interfejs graficzny oraz oprawa muzyczna zostały odpowiednio dopasowane do tematyki Gwiezdnych wojen. Zwiastun DLC możecie zobaczyć poniżej, zaś w dodatek możecie zaopatrzyć się w tym miejscu.

Więcej na temat samego dodatku dowiedziecie się m.in. z wpisu na oficjalnej stronie Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.