Gry

B-Wing, TIE Defender i nowa mapa zapowiedziane dla „Star Wars: Squadrons”!

Musimy przyznać, że twórcy z EA Motive wzięli nas dziś z zaskoczenia, bowiem dosłownie przed chwilą na oficjalnej stronie Electronic Arts pojawił się wpis zapowiadający dwie nowe aktualizacje zmierzające do Star Wars: Squadrons – listopadową i grudniową – mające wprowadzić do gry szereg nowości, w tym dwa myśliwce i nową mapę dla trybów Bitwy flot i Starcia myśliwców.

Jak możemy przeczytać, wraz z listopadowym patchem gracze doczekają się dodania kilku nowych komponentów dla myśliwców oraz mapy Fostar Haven, która obecna była w ramach prologu kampanii fabularnej. Doczekamy się także serii usprawnień rozgrywki oraz naprawy części bugów. Update zadebiutuje już 25 listopada.

Jeżeli natomiast bardziej liczą się dla Was konkrety, to zdecydowanie powinniście wypatrywać grudnia, ponieważ to właśnie wtedy eskadry zasilone zostaną przez dwa nowe myśliwce! Będzie to ikoniczny B-wing po stronie Nowej Republiki (znany m.in. z Powrotu Jedi) oraz TIE Defender po stronie Imperium (w kanonie myśliwiec ów był owocem projektu nadzorowanego przez Wielkiego Admirała Thrawna, co przedstawiono w serialu animowanym Rebelianci). To jednak nie wszystko – zapowiedziano również dodanie możliwości tworzenia prywatnych meczy. Opcja ta powinna zadowolić osoby lubiące ustalać własne zasady i toczyć bitwy wyłącznie w gronie znajomych.

Póki co nie znamy dokładnej daty publikacji grudniowej aktualizacji. Więcej szczegółów na temat dodatkowej zawartości przeczytacie we wpisie na oficjalnym blogu Electronic Arts.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.