Seriale

Opublikowano opis czwartego odcinka 2. sezonu „The Mandalorian”

W sieci pojawił się opis nadchodzącego odcinka 2. sezonu The Mandalorian, który zdradza, czego możemy się spodziewać po dalszych przygodach Dina Djarina i „Baby Yody”.

Po wydarzeniach z Rozdziału 11 wiele osób automatycznie założyło, że już w kolejnym epizodzie spotkamy Ahsokę Tano na lesistej planecie Corvus, jednak zdaje się temu przeczyć zarówno udostępniony opis, jak i inne przesłanki.

Jak czytamy na IMDb:

„Mandalorianin spotyka starych sprzymierzeńców, po czym wszyscy razem wyruszają na nową misję.”

Wygląda więc na to, iż kolejnym odcinku Mando najpewniej nieco zboczy z kursu i ponownie zawita na Nevarro, gdzie spotka Carę Dune i Greefa Kargę. Biorąc pod uwagę, że czwarty odcinek reżyseruje odtwórca postaci Greefa – Carl Weathers – a dopiero piąty reżyserowany jest przez pomysłodawcę Ahsoki Tano – Dave’a Filoniego – powinniśmy spodziewać się, że na spotkanie byłej Jedi poczekamy jeszcze kolejny tydzień.

Tak czy inaczej, dobrze będzie ponownie odwiedzić starych znajomych i sprawdzić, czy ich sojusz z Dinem przetrwał próbę czasu. Rozdział 12 ukaże się na platformie Disney+ już w najbliższy piątek, 20 listopada.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. „Przetrwał próbę czasu”, dobrze będzie tak to ująć, ponieważ nie chcę powtórki jak 2:2 z pierwszego sezonu, gdzie Din werbował przed grupszą misją wpierw Care, a potem Ś.P Kuila. Trącając później Wathersa po zmianie kolei Jego losu jak życie mu ocalił „Baby Yoda”.

  2. Odcinek słaby pod każdym względem i schematem. Wnosi zaorane ciekawostki, ciekawostek na temat klonowania i tej dziwnej armii na końcu. Kolejnii, zjebani Rycerze Ren pewnie xD

    Oby następny odcinek nie zapychał, a dał Nam to na co znów trzeba będzie poczekać do następnego piątku, czyli zapowiedź ze słów BoKatan i było to zaserwowane z jajem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.