Seriale

Sabine w „The Mandalorian” i spin-off o Bo-Katan? Katee Sackhoff odpowiada

W ostatnim odcinku The Mandalorian po raz pierwszy w formie live action zobaczyliśmy Bo-Katan Kryze. Jednocześnie był to pierwszy raz, gdy tak ważna postać przeniosła się z seriali animowanych do projektu aktorskiego. Wiemy, że nie będzie to jedyny taki przypadek – nawet nie jedyny w ciągu trwającego sezonu, bo najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu zobaczymy Ahsokę Tano odgrywaną przez Rosario Dawson. Ale co z innymi postaciami?

Przed premierą 2. sezonu docierało do nas wiele plotek na temat bohaterów, którzy rzekomo mieli pojawić się w nadchodzących odcinkach. Wśród nich znalazła się Sabine Wren z Rebeliantów, co do występu której można w dalszym ciągu mieć wątpliwości. Jest to jednak postać, która w The Mandalorian z czysto technicznego punktu widzenia mogłaby się bez problemu pojawić. Pogląd ten podziela odtwórczyni roli Bo-Katan, która zdecydowanie chciałaby zobaczyć Sabine w serialu. Była to pierwsza odpowiedź Katee Sackhoff na zadane w wywiadzie z Entertainment Tonight pytanie o bohaterów animacji Star Wars, z którymi według niej odgrywana przez nią postać powinna stanąć ramię w ramię.

„Uwielbiam postać Sabine.”

Jednak oprócz pytania „kto jeszcze?” być może warto zadać inne: „co dalej?”. Mieliśmy już do czynienia z doniesieniami na temat potencjalnych spin-offów The Mandalorian. Sackhoff również do takiej opcji nastawiona jest bardzo entuzjastycznie. Zapytana, czy byłaby zainteresowana spin-offem o Bo-Katan, odpowiedziała:

„Kto by nie był? Dajmy spokój! To jest wspaniałe w uniwersum Star Wars – jest tyle różnych miejsc, tyle historii i interesujących postaci, których losy można by śledzić… Nic póki co nie wiem, ale bardzo chciałabym grać tę postać, jeśli będzie dla niej historia.”

Tymczasem Bo-Katan Kryze prawdopodobnie będziemy mieli okazję zobaczyć jeszcze przed końcem trwającego obecnie sezonu The Mandalorian, którego najbliższy odcinek zadebiutuje na Disney+ już jutro.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.