FanmadeGry

Mandalorianin z Darksaberem grywalną postacią w „Jedi: Fallen Order” – fanowska modyfikacja robi wrażenie

Niedawno minął rok od premiery Jedi: Fallen Order. Obecnie natomiast gwiezdnowojennym projektem skupiającym na sobie całą uwagę fanów jest The Mandalorian. Co ciekawe, pierwszy serial aktorski Star Wars może przywodzić na myśl formułę gry wideo z powoli rozwijającą się fabułą i mnóstwem przystanków po drodze, które można by zakwalifikować jako misje poboczne. Nie powinno zatem zaskakiwać, iż ktoś stwierdził, że warto spróbować połączyć ten tytuł z zawartością ubiegłorocznej gry.

Jeden z fanów stworzył modyfikację do wersji Jedi: Fallen Order na PC, która pozwala podmienić model głównego bohatera na protagonistę The Mandalorian. Zmiana jest oczywiście jedynie wizualna – mechanika gry wraz z możliwościami postaci pozostają niezmienione. Przynajmniej na razie, bo choć obecnie można wcielić się tylko w Dina Djarina w swojej zbroi z beskaru i posługującego się Darksaberem, twórca zapowiada, iż trwają prace nad możliwością zaimplementowania do gry blastera, jetpacka i miotacza ognia, których, jak dobrze wiemy, używa bohater serialu. Poniżej obejrzeć możecie krótki materiał prezentujący, jak modyfikacja sprawdza się w praktyce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.