Wydarzenia

Disney ogłosi nowe projekty Star Wars w tym tygodniu

Mamy dobre wieści dla tych z Was, którzy czekają na jakiekolwiek nowe informacje odnośnie przyszłych projektów ze świata Gwiezdnych wojen – w tym tygodniu odbędzie się spotkanie z inwestorami The Walt Disney Company, na którym to ogłoszone mają zostać nowe projekty związane z markami Star Wars i Marvel.

Jak donosi portal Deadline, spotkanie odbędzie się w ten czwartek, 10 grudnia. W jego trakcie przedstawiciele koncernu zapowiedzą kolejne tytuły przeznaczone do dystrybucji za pośrednictwem platform streamingowych oraz mające pojawiać się w kinach.

Na ten moment nie wiadomo, czego dokładnie możemy się spodziewać. W ostatnich miesiącach po sieci krąży całkiem sporo plotek i niewykluczone, że część z nich znajdzie w końcu swoje potwierdzenie. Od pewnego czasu słyszymy o serialowych spin-offach poświęconych postaciom Boby Fetta, Ahsoki Tano czy Bo-Katan Kryze. Pojawiały się również niepotwierdzone doniesienia o animowanym sequelu Rebeliantów. Oczywiście teoretycznie wciąż powstaje także filmowa trylogia Riana Johnsona, choć od długiego czasu nie otrzymywaliśmy żadnych wieści na temat postępu prac – być może zmieni się to już pojutrze. Zapowiedziano również produkcję Taiki Waititiego, natomiast twórca obecnie przymierza się do prac nad marvelowskim Thor: Love and Thunder, w związku z czym istnieje mała szansa, by Disney miał dla nas istotne doniesienia w kwestii gwiezdnowojennego dzieła tego twórcy.

Pozostaje jedynie czekać i mieć nadzieję, że lada dzień dowiemy się czegoś interesującego.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.