Seriale

Znamy termin premiery 3. sezonu „The Mandalorian”!

Na ten moment na brak gwiezdnowojennych treści bynajmniej nie możemy narzekać – przez ostatnich siedem tygodni regularnie otrzymywaliśmy przecież odcinki The Mandalorian. Jednak bieżący sezon pierwszego serialu aktorskiego Star Wars właśnie zmierza ku końcowi, w tym rzucie czeka nas jeszcze tylko jeden finałowy odcinek. A co potem? Jeśli chodzi o inne projekty, oczywiście dopiero co dowiedzieliśmy się, że w ciągu najbliższych lat powstanie ich sporo – tutaj możecie zresztą poznać najważniejsze informacje dotyczące między innymi Ahsoki, Rogue Squadron czy Obi-Wana Kenobiego. Ale oprócz nowości fani z pewnością nie będą mogli się doczekać powrotu Dina Djarina i Grogu na ekrany telewizorów. I tak się składa, że również w tej kwestii Lucasfilm nie zawiódł.

Jak bowiem ogłoszono w czasie Disney Investor Day 2020, emisja 3. sezonu The Mandalorian ma rozpocząć się jeszcze w przyszłym roku. Tak jak można było podejrzewać, epidemia zdołała wpłynąć na terminarz i kolejna porcja odcinków nie trafi do nas w podobnym okresie, co pierwsze dwie – czas oczekiwania nie będzie jednak znacząco dłuższy, bo mowa była o okolicach świąt Bożego Narodzenia. Pierwsze odcinki 3. sezonu udostępnione zostaną więc zapewne w grudniu (niekoniecznie w ostatnich tygodniach) 2021, ale finał obejrzymy najpewniej już w roku 2022.

Finał 2. sezonu The Mandalorian trafi na Disney+ w przyszły piątek. Wszystkie poprzednie odcinki są oczywiście dostępne na platformie streamingowej – kolejne rzecz jasna również będą na niej udostępniane. Można mieć nadzieję, że do czasu rozpoczęcia emisji 3. sezonu serialu usługa będzie już działać na terenie Polski.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.