SerialeWydarzenia

Katee Sackhoff opowiada o wizycie jej taty na planie „The Mandalorian”

Finałowy odcinek 2. sezonu The Mandalorian zatytułowany The Rescue zadebiutował na Disney+ w miniony piątek i zdaniem wielu fanów było to niezwykle satysfakcjonujące oraz emocjonujące zamknięcie kolejnego rozdziału przygód Dina Djarina i Grogu. Emocje towarzyszył jednak nie tylko widzom przed telewizorami, ale też aktorom na planie, co udowadnia ostatni wpis odtwórczyni roli Bo-Katan Kryze, Katee Sackhoff.

Aktorka jeszcze w piątek podzieliła się zdjęciem przedstawiającym ją oraz jej tatę na planie ósmego odcinka Mandalorianina. Jak opisała, wizyta ta była emocjonująca zarówno dla niego – wieloletniego fana Star Wars – jak i dla niej.

https://www.instagram.com/p/CI8_Guxnnv0/

„Jako że jestem córką fana Gwiezdnych wojen, był to jeden z najlepszych momentów w moim życiu. Mój tata wpoił mi miłość do wszystkiego, co science-fiction, a możliwość zabrania go na plan zdjęciowy była spełnieniem marzeń dla nas obojga. Dziękuję Disneyowi, dziękuję Dave’owi Filoniemu za stworzenie tej walecznej kobiety. Dziękuję zarówno Dave’owi, jak i Jonowi Favreau za wiarę, że mogę podołać przeniesieniu jej do serialu aktorskiego. Spełniliście marzenie tej małej dziewczynki.”

Katee już po raz kolejny pokazała, że możliwość współtworzenia uniwersum Star Wars jest dla niej bardzo cennym doświadczeniem. Odległa galaktyka potrzebuje więcej aktorów oraz twórców z tak pozytywnym i pełnym pasji nastawieniem do swojej pracy.

Miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy Bo-Katan w wersji aktorskiej.

Podobne posty

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.