FilmyPortalSeriale

Ankieta: Na który zapowiedziany niedawno projekt Star Wars czekasz najmocniej?

Fani Star Wars jeszcze przed Bożym Narodzeniem dostali niespodziewany prezent od Lucasfilmu. Grudzień przyniósł nam mnóstwo zapowiedzi nadchodzących projektów filmowo-serialowych ze świata Gwiezdnych wojen (naliczyliśmy ich łącznie aż 13), a w sieci wciąż nie ustają dyskusje na temat każdego z nich. Jednak w tym gąszczu informacji i opinii trudno jest z całą pewnością stwierdzić, na co fani tak naprawdę czekają, a co mniej ich interesuje.

Chcielibyśmy wiedzieć, na który z zapowiedzianych seriali lub filmów czekacie najmocniej, w związku z czym przygotowaliśmy poniższą ankietę:

Dziękujemy za odpowiedzi! Pełne wyniki przedstawimy przedstawimy na naszym fanpage’u zaraz po Nowym Roku.

Podobne posty

7 komentarzy

 1. Czekałbym na Kenobiego z większym entuzjazmem, gdyby nie zły dobór reżysera i plan na jeszcze jeden pojedynek Obiego z Vóderem przed „ANH” :p

  The Bad Batch pozdrawia! 😀

 2. Brakuje odpowiedzi „na żaden”.
  Za dużo tego chcą wypuścić. To będzie sieczka żeby sprzedać figurki, kubki i koszulki.
  Brakuje jeszcze seriali opowiadających historie życia każdego żołnierza stacjonującego na Gwieździe Śmierci.

  1. Kolejny, który dobrze piszę! Już od robienia filmu „Han Solo” (z wyjątkiem „Mandalorian”, „The Bad Batch” moim zdaniem) zaczeło się, że będziemy robić produkcje skupione na postaciach… A powinni się skupiać na wydarzeniach z jakimiś konkretnymi tytułami produkcji.

  2. Wszyscy się jarają na „filoni-verse”, które ma wymazać z istnienia sequele i zrobić z gwiezdynch wojen Marvela

   Najgłupsze co mogą zrobić to właśnie marvel w star wars, dla mnie chcą teraz odpowiednio przygotować sequele, w 30 lat zmieniło się sporo i my mamy się przestawić nagle z bitwy o endor na zniszczenie starkillera

 3. The mandalorian 3 sezon, oprócz tego Book of Boba Fett, Bad Batch. Pozostałe może nie kręcą mnie aż tak bardzo, ale jestem ich ciekawa i nie skreślam żadnego projektu póki nie zobaczę – czasem z ciekawego tematu może wyjść nic specjalnego a coś po czym nie spodziewamy się czegoś ciekawego okazuje się świetne.

 4. Bad Batch bo trailer był świetny. Czekam jeszcze na Kenobi, Ahsoka, i Boba Fett, no i 3 sezon Mando są. Lando i Acolyte i Rangers niezbyt mnie interesują ale pewnie obejrzę. Rouge Sqadron też może być ciekawe. Visions i Droids już skreśliłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.