SerialeWydarzenia

Dave Filoni publikuje rysunek Ahsoki z Grogu i podziękowania dla fanów „The Mandalorian”

Choć w ramach całego 2. sezonu The Mandalorian przewinęło się sporo istotnych postaci z uniwersum Star Wars, to jedną z najbardziej elektryzujących ról epizodycznych był debiut Ahsoki Tano, w którą wcieliła się Rosario Dawson. Nie jest tajemnicą, że postać stworzona na potrzeby animowanych Wojen klonów przez lata stała się niezwykle ważna dla fanów, a jej twórca – Dave Filoni – bezsprzecznie podziela to uczucie, czemu często stara się dawać wyraz.

Tym razem Kapelusznik uraczył nas nowym rysunkiem bohaterki, której towarzyszy mały Grogu. We wpisie Filoniego nie zabrakło też szczerych podziękować dla fanów Gwiezdnych wojen i pewnej mądrości od jego mentora.

„W imieniu załóg The Clone Wars i The Mandalorian chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie w minionym roku. To zaszczyt i przywilej móc tworzyć historie dla was, waszych przyjaciół i rodziny. Zbliżając się do Nowego Roku, chciałem podzielić się tą małą mądrością od mojego mentora:

»Najlepszym sposobem dążenia do szczęścia jest pomaganie innym ludziom. Nic innego nie uczyni cię szczęśliwszym« – George Lucas.

Wesołych Świąt,

Dave”

Słowa George’a Lucasa to rzeczywiście ważne przesłanie, które uniwersum Star Wars stara się przekazywać w różnej formie od ponad 40 lat. Dobrze wiedzieć, że pałeczkę po nim przejął ktoś, kto rozumie znaczenie tej mądrości.

My ze swojej strony możemy jedynie podziękować Dave’owi za to, że sprawił nam, fanom, tak wspaniały prezent świąteczny, jakim był cały 2. sezon Mandalorianina – to była niezapomniana przygoda, a spotkanie legendarnych bohaterów – Ahsoki Tano, Bo-Katan Kryze, Luke’a Skywalkera i Boby Fetta – było spełnieniem marzeń wielu z nas. Mamy nadzieję, że za rok wszyscy znów będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by przeżywać dalsze przygody w odległej galaktyce.

Nasze wrażenia z Rozdziału 16 pod tytułem The Rescue znajdzicie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.