SerialeWydarzenia

2. sezon „The Mandalorian” zawiera teraz dedykację dla zmarłego Jeremy’ego Bullocha

W połowie grudnia cały Internet obiegła bardzo smutna informacja o śmierci oryginalnego odtwórcy roli Boby Fetta, Jeremy’ego Bullocha. Choć aktor krył się pod pancerzem łowcy nagród w Imperium kontratakuje i Powrocie Jedi, ani razu nie pokazując swojej twarzy na ekranie, to i tak był doskonale znany fanom Gwiezdnych wojen na całym świecie, gdyż aktywnie uczestniczył w wielu konwentach, angażując się w rozwój fandomu. Okazuje się, że o wkładzie Jeremy’ego nie zapomnieli twórcy The Mandalorian, składając mu hołd w ramach swojego serialu.

Jak podaje m.in. portal ComicBook, finałowy epizod 2. sezonu The Mandalorian został zaktualizowany o istotną dla fanów kwestię – dodano do niego dedykację dla zmarłego Jeremy’ego Bullocha. Pojawia się ona zaraz przed sceną po napisach końcowych, w której Boba Fett i Fennec Shand odbijają pałac Jabby z rąk Biba Fortuny. Warto zauważyć, że Bulloch zmarł zaledwie jeden dzień przed premierą Rozdziału 16, więc twórcy najpewniej nie mieli dość czasu, by zaktualizować odcinek przed jego debiutem.

(Zdjęcie: Disney/Lucasfilm, autor: ComicBook)

Śmierć Jeremy’ego Bullocha była ciosem dla wielu zagorzałych fanów, szczególnie tych, dla których Oryginalna Trylogia była pierwszym spotkaniem z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Aktora po jego śmierci wspominali koledzy z planu. Odtwórca roli Lando Calrissiana, Billy Dee Williams, nazwał go „najlepszym łowcą nagród w galaktyce”, zaś Mark Hamill, który wciela się w postać Luke’a Skywalkera, wspominał Bullocha jako „prawdziwego angielskiego gentelmana”.

Sam Jeremy Bulloch zawsze uważał, że możliwość zagrania w Star Wars była dla niego prawdziwym przywilejem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.