Książki i komiksy

Ujawniono zwiastun ery „The High Republic”!

Chwilę temu zakończył się zapowiadany na dziś live stream Lucasfilmu, w trakcie którego przedstawiono kolejne szczegóły nowej ery uniwersum Star WarsThe High Republic. Jest to wielki projekt wydawniczy, obejmujący serię książek i komiksów, a także seriali aktorskich (The Acolyte będzie rozgrywał się pod koniec wspomnianej ery). Pierwsze tytuły osadzone w czasach THR zadebiutują na amerykańskim rynku już jutro, w związku z czym po streamie otrzymaliśmy zwiastun, przybliżający ogólne założenia okresu.

Możecie go zobaczyć poniżej:

Wiadomo, że The High Republic podzielone zostanie na trzy główne fazy, lecz więcej informacji zdradzimy Wam już niebawem, ponieważ jesteśmy w trakcie podsumowywania tego, czego dowiedzieliśmy się podczas live streamu. Jeżeli chcecie obejrzeć całość sami, materiał znajdziecie tutaj.

2021 rok będzie pełny nowych premier, o wszystkich przeczytacie w naszym niedawnym zestawieniu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.