Gry

Powstaje gra osadzona w realiach „Indiany Jonesa”!

Nie jest to co prawda informacja dotycząca Gwiezdnych wojen, ale chodzi o drugie dziecko Lucasfilmu, w związku z czym uznaliśmy, iż warto o tym wspomnieć. Jak ogłosił oficjalny profil Lucasfilm Games, powstanie gra wideo osadzona w uniwersum Indiany Jonesa!

Tytuł produkowany jest przez należące do Bethesdy studio MachineGames, zaś jego producentem wykonawczym został Todd Howard, od lat będący ikoną amerykańskiego wydawcy, wykupionego niedawno przez sam Microsoft. Oczywiście całość zostanie stworzona pod nadzorem Lucasfilm Games – wydziału, którego powstanie ogłoszono zaledwie wczoraj, zajmującego się grami z uniwersów należących do Lucasfilmu.

Poniżej obejrzycie krótki teaser nadchodzącego tytułu.

Nie znamy jeszcze daty premiery ani szczegółów projektu, jednak wszystkiego zapewne dowiemy się w nadchodzących miesiącach.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Tak!? A „Mass Effect” nie jest bratem/bliźniakiem dla „Gwiezdnych Wojen”? pomimo, że to BioWare, ale jednak Space Opera, która w przeciwieństwie do Star Treka ma same cechy wspólne? Proponuje rozwarzyć kierunek w jakim powinien zatem iść portal. Podoba Mi się, w kółko tu zaglądam. Pozdro dla Was.

    PS: fajnie, że czip17 wrócił na youtuby :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.