Seriale

„Star Wars: Detours” niebawem może pojawić się na Disney+

star-wars-detours-1.jpg

Jeśli należycie do nieco starszego pokolenia fanów, którzy byli z marką Gwiezdnych wojen jeszcze przed przejęciem jej przez Disneya, to jest spora szansa, że słyszeliście kiedyś o Star Wars: Detours – serii humorystycznych animacji od twórców kultowego Robot Chicken, powstającej przed laty na zlecenie Lucasfilmu. Ostateczne projekt nie ujrzał światła dziennego, gdyż anulowano go po sprzedaży wytwórni przez George’a Lucasa. Osoby zaznajomione z twórczością artystów odpowiedzialnych za wspomnianą już serię RC z wypiekami na twarzy czekały na kolejną dawkę humoru w ich wykonaniu, jednak nigdy się nie doczekały… Aż do teraz.

Jak bowiem dowiadujemy się z nieoficjalnych doniesień, 52 odcinki serii mogą zadebiutować na Disney+ już w przyszłym miesiącu (przypuszczalnie 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych wojen). Informacje te podał ostatnio serwis The Vulcan Reporter, jednak już w marcu to samo sugerował Jordan Maison z Cinelinx.

Animacja Star Wars: Detours stanowi parodię treści przedstawionych w oryginalnej oraz prequelowej trylogii Star Wars. Jeśli serial rzeczywiście zadebiutuje na Disney+, będziemy mogli spojrzeć na ulubionych bohaterów i złoczyńców w krzywym zwierciadle.

Parę miesięcy temu do sieci wyciekł jeden z odcinków produkcji, jednak całkiem niedawno został usunięty m.in. z Reddita na podstawie roszczenia praw autorskich… Przypadek? Czas pokaże. Póki co pozostaje nam oczekiwać początku maja, by przekonać się, ile prawdy kryje się w plotkach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.