Książki i komiksy

Komiksy Star Wars od Egmontu przecenione o 30%

star-wars-egmont-2021.jpg

Wydawnictwo Egmont mocno rozpieszcza fanów Gwiezdnych wojen – jeśli nie załapaliście się ostatnio na przeceny produktów związanych z marką Star Wars, to teraz macie ku temu kolejną szansę.

W internetowych sklepie wydawcy pojawiła się promocja na wszystkie wypuszczone dotąd komiksy, a sięga ona okrągłych 30%. Jeśli zaś dokonacie zakupów powyżej 150 zł, możecie liczyć również na darmową przesyłkę Pocztą Polską. Warto zainteresować się ofertą, ponieważ przeceny obejmują nie tylko starsze egzemplarze z serii SWK, ale również najnowsze pozycje, które pojawiły się na rynku zaledwie parę dni temu lub pojawią się w maju – Star Wars: Ścieżka przeznaczenia, Star Wars: Mroczne serce Sithów oraz Star Wars: Łowcy nagród. Oferta obowiązuje w dniach od 19.04.2021 do 25.04.2021.

Jeśli interesują Was omówienia najnowszych pozycji komiksowych z odległej galaktyki, możecie zapoznać się z nimi w naszych comiesięcznych podsumowaniach.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.