Gry

[Plotka] Powstaje gra związana z „The Mandalorian”

Od czasu debiutu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars często pojawiały się liczne głosy, iż nowy zakątek uniwersum odkryty w The Mandalorian świetnie sprawdziłby się jako podstawa dla historii w innym medium – grze wideo. Nietrudno zresztą zwrócić uwagę, iż sam serial oparty jest na zaskakująco growej strukturze narracyjnej. Nie docierały do nas jednak żadne informacje pozwalające wierzyć, że Lucasfilm zamierza rozwijać swój wielki sukces poza streamingiem. Aż do teraz.

Współzałożyciel portalu XboxEra – rzekomo dość wiarygodny informator (dopiero co ujawnił choćby bezpłatne tytuły dostępne w maju w abonamencie PS Plus, które niedługo po tym zostały potwierdzone) – przekazał na Twitterze doniesienia o tym, iż powstaje gra związana z pierwszym serialem aktorskim Star Wars. Oczywiście do wieści należy podchodzić ze sporym dystansem, tym bardziej, że to jedyna informacja na temat potencjalnego projektu, która trafiła do sieci – nie towarzyszą jej absolutnie żadne dokładniejsze szczegóły.

Na pewno wiemy natomiast, iż powstaje 3. sezon The Mandalorian oraz kilka nowych tytułów serialowych powiązanych z nim. Jeszcze w tym roku na Disney+ trafić ma The Book of Boba Fett, a planowane są również Ahsoka oraz Rangers of the New Republic. Na ten moment oczywiście to jedynie plotka, ale trzeba przyznać, iż przy tak gwałtownym rozwoju nowego rozdziału w historii świata Star Wars powstanie gry osadzonej w jego realiach nie wydaje się nieprawdopodobne.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.