Seriale

Obi-Wan w serialu zmierzy się z Inkwizytorką?

Choć premiera Obi-Wana Kenobiego jak na razie pozostaje perspektywą dość odległą, oczywiście nie wszystkie informacje na temat serialu poznamy oglądając go. Przy okazji praktycznie każdego projektu wiele dowiadujemy się z oficjalnych zapowiedzi, ale poza tym warto pamiętać też o przeciekach czy potencjalnie trafnych spekulacjach.

Jedną z takich informacji związanych powstającym serialem aktorskim Star Wars jest możliwa obecność Inkwizytorów – lub przynajmniej jednej Inkwizytorki. Corey Van Dyke, prowadzący Kessel Run Transmissions, w rozmowie przeprowadzonej na kanale Steele Wars podzielił się pojedynczym doniesieniem na temat roli Moses Ingram w Obi-Wanie Kenobim. Wynika z niego, iż miałaby zagrać właśnie imperialną Inkwizytorkę. I choć jak na razie sam Van Dyke podkreśla, że nie udało się jeszcze zapewnić potwierdzenia informacji z jakiegokolwiek innego źródła, wiadomość zbiegła się w czasie z opublikowanym przez aktorkę krótkim filmiku na Instagramie, na którym widać jej trening walki mieczem świetlnym.

Oczywiście jednak i tak może okazać się to nieprawdą. Taka informacja w tym momencie pozostaje tylko niepotwierdzoną pogłoską, a warto też dodać, iż serial ma mieć zaledwie kilka odcinków, w których wiemy, iż pojawi się Darth Vader – w takiej sytuacji dodawanie jeszcze Inkwizytorów mogłoby być delikatną przesadą.

Obi-Wan Kenobi prawdopodobnie zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku. W tytułowego bohatera projektu wcieli się rzecz jasna Ewan McGregor. Zdjęcia do serialu właśnie trwają.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.