Konkurs

KONKURS! Do zgarnięcia 3 powieści Star Wars

Książki od dawna stanowiły ważny element w rozwoju uniwersum Gwiezdnych wojen, a pośród pozycji ze stale rozwijanego kanonu znajdzie się garść wartych uwagi perełek, z którymi powinien zapoznać się każdy fan. W związku z powyższym postanowiliśmy rozdać Wam kilka nadmiarowych egzemplarzy z naszych redakcyjnych zapasów. Aby jednak nie było za łatwo, musicie wziąć udział w małym konkursie, dzięki czemu będziecie mieć szansę na zdobycie nowej, pachnącej książki do Waszej kolekcji.

Zasady konkursu są proste:

W komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku lub Instagramie opisz w kilku krótkich zdaniach, która gwiezdnowojenna książka najmocniej na Ciebie wpłynęła i w jaki sposób przeczytanie jej zmieniło Twoje spojrzenie na Odległą galaktykę. Na końcu umieść hasztagi: #rebelianckieszumowiny #starwarsbooks.

Zabawa potrwa do najbliższej niedzieli, tj. 11.07.2021 (do godz. 23:59). Zwycięzcy zostaną wybrani przez Organizatora na podstawie subiektywnej oceny zgłoszeń.

Do zgarnięcia są ciekawe tytuły:

  • Star Wars: Ostatni strzał autorstwa Daniela José Oldera,
  • Star Wars: Battlefront. Kompania Zmierzch autorstwa Alexandra Freeda,
  • Star Wars: Battlefront II. Oddział Inferno autorstwa Christie Golden.

Zależnie od oceny zgłoszeń, jedna osoba może zgarnąć wszystkie trzy pozycje lub też wybrani zostaną trzej zwycięzcy, z których każdy otrzyma po egzemplarzu. Rozstrzygnięcie tej kwestii nastąpi po zakończeniu konkursu i przed ogłoszeniem wyników.

Powodzenia i niech Moc będzie z Wami!


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem i Sponsorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronach www.facebook.com/Rebe1Scum, www.instagram.com/rebelianckieszumowiny oraz na www.rebe1scum.com do dnia 11 lipca 2021 roku (do godziny 23:59).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodami w Konkursie są: egzemplarz książki “Star Wars: Ostatni strzał” autorstwa Daniela José Oldera, egzemplarz książki „Star Wars: Battlefront. Kompania Zmierzch” autorstwa Alexandra Freeda oraz „Star Wars: Battlefront II. Oddział Inferno” autorstwa Christie Golden
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.