Gry

Mamy pierwszy zwiastun gry „Star Wars: Hunters”!

Raptem parę dni temu informowaliśmy Was o wycieku zrzutów z nadchodzącej gry wideo Star Wars: Hunters, a dziś niespodziewanie pojawił się pierwszy zwiastun produkcji od studia Zynga.

Trailer przedstawia nieco podkoloryzowaną wizję tego, na czym z grubsza będzie polegać gra, a mianowicie starcia barwnych drużyn, w których skład wchodzić będą łowcy nagród, Sithowie, Jedi, wojownicy wookiee oraz szturmowcy. Wszystko to okraszone jest klimatem Gwiezdnych wojen oraz grafiką, która w pierwszej chwili budzi skojarzenie z popularnym tytułem od Epic Games – grą Fortnite.

Omawiane wideo zobaczycie poniżej:

Star Wars: Hunters zadebiutuje w 2022 roku. Tytuł zmierza na konsole Nintendo Switch, a także urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Plotki sugerują także, iż trwają prace nad wersjami na konsole PS5 i Xbox Series S/X.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.