Seriale

[Plotka] Grogu pojawi się w „The Book of Boba Fett”

Choć The Book of Boba Fett jest częścią mikrouniwersum skupionego dookoła Mandalorianina, raczej nie powinniśmy spodziewać się wielu pojawień się tych samych postaci. Najpewniejszymi kandydatami spośród istotnych bohaterów są oczywiście Din Djarin, główny bohater tego zakątka historii Star Wars, którego z Bobą łączy znajomość, fach i przynależność do Mandalorian, a także prawdopodobnie nadal przebywający na Tatooine Cobb Vanth. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że na ekranie możemy zobaczyć zupełnie inną twarz.

Mowa tutaj o Grogu, byłym podopiecznym Dina, który w trakcie akcji serialu powinien ciągle przebywać z Lukiem Skywalkerem. Z zaufanych źródeł portalu Star Wars News Net dowiadujemy się jednak, że na gadżetach przeznaczonych dla ekipy filmowej serialu znalazła się podobizna „Baby Yody”, zaś dalszy kontakt wykazał, że rzeczywiście dostaniemy szybki wgląd w losy młodego adepta Jedi.

Pojawienie się Grogu nie jest niczym wyjątkowym, biorąc pod uwagę jego ogromną popularność i fakt, jak Księga Boby Fetta bywa określana mianem sezonu 2,5 The Mandalorian. Zastanawiające mogą jednak być nieznane na tę chwilę okoliczności, w jakich przyjdzie nam go ujrzeć, właśnie z uwagi na szkolenie u Luke’a.

O ile plotka jest prawdziwa, musimy uzbroić się w cierpliwość. The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia i potrwa 7 odcinków.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.