Seriale

2. sezon „Parszywej zgrai” zadebiutuje wiosną 2022

Już od dłuższego czasu wiemy, iż trwają prace nad 2. sezonem świetnie ocenianej animacji Star Wars: The Bad Batch, o czym za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała parę miesięcy temu aktorka głosowa Omegi, Michelle Ang. Teraz jednak mamy już oficjalne potwierdzenie terminu premiery kontynuacji przygód Oddziału 99.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego czasopisma Star Wars Insider, planowany debiut Parszywej zgrai ma przypadać na wiosnę bieżącego roku, zatem w grę wchodzą miesiące marzec, kwiecień lub maj. Może to oznaczać, iż twórcy planują wypuszczenie 2. sezonu w tym samym dniu, w którym ukazał się sezon 1., czyli w przypadające 4 maja święto May the 4th. Nie można jednak wykluczyć, że będzie to wcześniejszy termin.

Serwis Star Wars News Net dotarł do plotek, wedle których premiera The Bad Batch miałaby zbiegać się w czasie z debiutem serii o Obi-Wanie Kenobim, która rzekomo ma ukazać się 4 maja. Istnieją podejrzenia, że animowane przygody Oddziału 99 rozpoczęłyby się na kilka tygodni przed premierą Kenobiego, zaś na czas emisji serialu o brodatym Jedi zostałyby zawieszone, by powrócić po finałowym odcinku produkcji live-action. Natomiast podkreślamy, iż są to jedynie plotki oraz spora doza spekulacji, zatem należy potraktować je z dystansem.

Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja opowiadają o wydarzeniach rozgrywających się bezpośrednio po Wojnach klonów i wykonaniu Rozkazu 66 na członkach Zakonu Jedi. Śledzimy tam przygody tytułowego oddziału, składającego się z genetycznie zmodyfikowanych klonów, próbujących odnaleźć się w galaktyce po przekształceniu Republiki w Imperium. Sporą rolę w ramach historii odgrywa dziewczynka imieniem Omega (genetyczna siostra klonów z Oddziału 99) i jej rozwijająca się relacja z Hunterem, który z czasem zaczyna traktować dziewczynę jak własną córkę.

Być może zainteresuje Cię poniższy artykuł:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.