Seriale

Ujawniono zabawki promujące „Obi-Wana Kenobiego”

Choć do premiery Obi-Wana Kenobiego zostały równo 3 miesiące, to trudno mówić o początku marketingu wyczekiwanej produkcji Lucasfilmu. Promocję serialu napędzają na razie głównie coraz to bogatsze przecieki fabularne, jednak w ostatnim czasie dołączyły do nich… zabawki.

Podczas krótkiej prezentacji nowych zabawek w programie Good Morning America znalazło się miejsce na dwa miecze świetlne sygnowane grafikami Obi-Wana Kenobiego i Dartha Vadera. Ten drugi z nich został ujawniony już kilka miesięcy temu, jednak miecz Kenobiego nie był wcześniej pokazywany. Zbieżność czasowa i unikalny wygląd Obi-Wana, który pasuje do jego sylwetki z plakatu, zdają się sugerować, że zabawki będą elementem towarzyszącym najnowszemu serialowi, mimo braku stosownej informacji na pudełkach oraz niewspomnienia o tym podczas prezentacji.

Star Wars: Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 25 maja bieżącego roku. W roli tytułowego mistrza Jedi powróci oczywiście Ewan McGregor.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.