Seriale

[Plotka] Qui-Gon powróci w „Obi-Wanie Kenobim”

Serial poświęcony postaci Obi-Wana Kenobiego z Ewanem McGregorem w roli tytułowego bohatera bez wątpienia jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez fanów Star Wars projektów. Jedną z ekscytujących perspektyw są powroty aktorów z Prequeli, choćby również Haydena Christensena. A tak się składa, że być może właśnie dowiedzieliśmy się o powrocie innego aktora do roli sprzed lat.

Prowadzący portal Making Star Wars Jason Ward, publikujący regularnie przeważnie wiarygodne przecieki, w niedawnym programie Star Wars Santa oznajmił, iż wie, że w Obi-Wanie Kenobim pojawi się Qui-Gon Jinn. Nie jest w stanie określić, czy ma to być jedynie rola głosowa, czy też występ w roli ducha Mocy, jednak obie opcje wskazują na ponowny angaż Liama Neesona do roli sprzed ponad 20 lat. Bespin Bulletin potwierdza, iż mistrz Obi-Wana rzeczywiście ma się pojawić w serialu i dodaje, że najpewniej go zobaczymy, a nie tylko usłyszymy.

Póki co oczywiście należy traktować te doniesienia z pewnym dystansem, jednak jako że mamy tu do czynienia ze względnie godnymi zaufania źródłami, oczekiwanie gościnnego występu Liama Neesona w Obi-Wanie Kenobim na pewno nie jest przestępstwem.

O wszystkim przekonamy się w maju, gdy serial trafi na Disney+.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.